Pracuj z nami
Etaty
i staże

Podstawę rozwoju naszej firmy stanowi zespół, któremu oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz benefity pracownicze. Niezależnie od rodzaju kompetencji oraz zajmowanego stanowiska, nieustannie wzmacniamy nasz najcenniejszy kapitał, jakim są ludzie.

Jako prężnie rozwijająca się firma ILHO PL stale poszukuje nowych talentów. Do naszego zespołu poszukujemy pracowników zaangażowanych, oddanych i zmotywowanych.

Sprawdzaj regularnie ogłoszenia o nowych stanowiskach lub prześlij swoje CV korzystając z poniższego formularza.

Dołącz do zespołu ILHO PL.

Inżynier Chłodnictwa: miejsce pracy Cała Polska

Wymagania:

wykształcenie wyższe : chłodnictwo

min. 1 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

umiejętność szybkich kalkulacji inżynierskich (bilanse, przepływy),

mile widziana znajomość branży elektrycznej i AKPiA wykorzystywanej w HVAC+R,

mile widziana orientacja w przepisach prawa branży chłodniczej, PED, UDT.

sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzanych zadań,

bardzo dobra organizacja swojej pracy.

Prawo jazdy kat. B

Obowiązki

Obsługa platformy serwisowej,

Prowadzenie dokumentacji prac serwisowych, analiza dokumentów.

Proste przeglądy instalacji chłodniczych.

Dobór i wycena urządzeń, instalacji i prac montażowych – sektor Retail i przemysłowy

Uczestnictwo w budowie i uruchomieniach instalacji.

Sporządzenie dokumentacji powykonawczej, oraz do odbioru UDT

Oferujemy

umowę o pracę w pełnym wymiarze,

stabilne zatrudnienie,

pakiet benefitów socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Technik-Serwisant urządzeń Chłodniczych (sklepy): miejsce pracy Województwo Dolnośląskie

Wymagania:

Doświadczenie 2-3 letnie w serwisowaniu agregatów chłodniczych (sprężarki tłokowe / śrubowe ), mebli chłodniczych, chłodnic.

Znajomość systemów sterowania Carel, Danfoss, Eckelman.

Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzanych zadań.

Bardzo dobra organizacja swojej pracy.

Uprawnienia UDT-FGAS, E1, E2.

Obowiązki

Przeglądy urządzeń chłodniczych (centrale sprężarkowe, skraplacze, chłodnice, meble chłodnicze) super i hipermarketach.

Serwis urządzeń chłodniczych.

Koordynacja prac serwisowych.

Koordynacja prac wykonawczych.