Budownictwo
Rozwijamy i budujemy Twoje pomysły
Co
oferujemy
ILHO PL jest doświadczonym i rzetelnym Generalnym Wykonawcą, świadczącym usługi w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Bogate doświadczenie ILHO PL w dziedzinie budownictwa obejmuje: budowę i modernizację obiektów komercyjnych, przemysłowych, mieszkalnych. Nasz wyspecjalizowany zespół inżynierów budowlanych, kreślarzy, budowniczych i monterów pomaga Klientom na każdym kolejnym etapie inwestycji. W celu osiągnięcia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, korzystamy tylko z certyfikowanych materiałów budowlanych i pracujemy ze starannie dobranymi podwykonawcami.
Nasze usługi budowlane obejmują:
Projektowanie

ILHO PL przekształca pomysły w szczegółowe plany. Wynikiem jest projekt, który nie tylko jest prawidłowo opracowany, ale również od początku do końca doskonale zaprojektowany.

Szacowanie kosztów

Dokładne i szczegółowe oszacowanie kosztów stanowi istotny element procesu podejmowania decyzji. Nasi pracownicy przygotowują dokładne, szczegółowe i jasne kosztorysy, aby pozwolić Klientowi na lepsze zarządzanie budżetem projektu i ocenę możliwych rozwiązań.

Konstrukcja i realizacja

ILHO PL wspiera Klienta na każdym etapie realizacji projektu: analizowanie różnych lokalizacji i możliwości rozwoju biznesu w celu znalezienia idealnego miejsca, wnioskowanie o wymaganą dokumentację i w końcu realizacja inwestycji.

Modernizacja

ILHO PL specjalizuje się w modernizacji budynków jak również wnętrz, dostosowując obiekty do aktualnie obowiązujących norm i przepisów.

Obsługa posprzedażowa