Chłodnictwo
EKSPERCI W OBSZARZE CHŁODNICTWA
Co
oferujemy
ILHO PL projektuje, dostarcza i instaluje wszelkiego rodzaju systemy chłodnicze w obiektach przemysłowych i komercyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego i komercyjnego, ILHO PL i jej Partnerzy zapewniają wysoką jakość i doskonałą wydajność przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Jesteśmy pionierami w dziedzinie dostarczania zaawansowanych, przyjaznych środowisku technologii chłodniczych.
Usługi chłodnicze:
Doradztwo i projektowanie

Analizując oczekiwania naszych Klientów pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do ich konkretnych oczekiwań. Opracowujemy plany i projekty techniczne, jak również przygotowujemy prototypy, aby jak najlepiej dostosować projekt do potrzeb naszych Klientów.

Chłodnictwo w obiektach komercyjnych

Odpowiednia ekspozycja chłodzonych produktów w obiektach handlowych ma istotne znaczenie w procesie sprzedaży, dlatego też oferujemy naszym Klientom urządzenia,  które łącza nowoczesną technologię z niepowtarzalnym designem. ILHO PL współpracuje z kilkoma wiodącymi firmami w dziedzinie systemów chłodzących w zakresie projektowania i estetyki sprzętu.

Chłodnictwo przemysłowe

Przy współpracy z doświadczonymi Partnerami w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego, ILHO PL ma możliwość zaoferowania takich urządzeń jak: komory  chłodnicze, centrale chłodnicze, wytwornice lodu, chłodnie, systemy do przetwórni żywności i rzeźni.

Obsługa posprzedażowa
Partnerzy
schiessl
rivacold
jardado
fricon
centauro
advansor
Ritel
Enofrigo
Tasselli
Fricon
NARS