Wyposażenie
ROZWIĄZANIA IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB
Co
oferujemy
Dzięki współpracy z głównymi producentami na polskim i zagranicznym rynku, ILHO PL oferuje szeroki zakres wyposażenia i sprzętu, aby dostosować się do złożonych  potrzeb Klientów. ILHO PL reprezentuje wiodących europejskich producentów, dostarczając wyposażenie i sprzęt doskonale spełniający potrze­by Klientów.
Działy usług wyposażenia:
Projektowanie

ILHO PL zapewnia kompleksową analizę wyposażenia pod kątem wydajności i funkcjonalności, oferując spersonalizowane i ekonomiczne rozwiązania. Przygotowujemy projekty i wizualizacje zagospodarowania powierzchni komercyjnych i przemysłowych wybierając wyposażenie najbardziej odpowiadające potrzebom Klienta.

Montaż

Nasi pracownicy uczestniczą w intensywnych szkoleniach,organizowanych przez producentów wyposażenia, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom w całym kraju usługi wyspecjalizowanych i dobrze przeszkolonych zespołów.

Regeneracja

Regeneracja i modernizacja sprzętu takiego jak stanowiska kasowe, wózki i regały poprawia funkcjonalność i estetykę, przy znacznych oszczędnościach po stronie Klienta.

Komunikacja wizualna

ILHO PL oferuje kompleksowe usługi z zakresu komunikacji wizualnej. Wykorzystujemy elementy przestrzeni, sprzęt oraz rozwiązania ekspozycyjne,aby uwydatnić wizerunek marki, biorąc pod uwagę jej tożsamość korporacyjną i zapewniając wartość dodaną, dzięki wykorzystaniu: oznakowania, plakatów, wydruków, naklejek, itp.

Logistyka

ILHO PL jest zaangażowana w cały proces logistyczny, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dysponujemy powierzchnią magazynową o powierzchni ponad 4500 m2, którą możemy przekazać do dyspozycji naszych Klientów, unikając opóźnień lub dodatkowych kosztów.

Szkolenie

ILHO PL oferuje pracownikom Klienta specjalistyczne szkolenia w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji wyposażenia.

Obsługa posprzedażowa
Partnerzy
unox
kasboks
kider
hmy
madosan
joalpe
fagor
enomatic
damix
bramidan
Angel Mir
Edenox