KONSERWACJA
i SERWIS
CODZIENNIE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
Co
oferujemy
ILHO PL zapewnia kompleksową pomoc techniczną, usługi serwisowe i konserwatorskie 24/7, przez 365 dni w roku w całym kraju. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi Partnerami możemy zaoferować szeroki zakres usług w rozmaitych obszarach.
Usługi konserwacji i serwisowe
Call Center

Nasze Call Center dostępne jest 24/7, przez 365 dni w roku w celu obsługi Klientów w przypadku jakichkolwiek problemów lub awarii. Doskonale przeszkoleni technicy są gotowi odpowiednio zareagować na wszelkie sytuacje wymagające pomocy i wsparcia technicznego.

Budownictwo

Nasze zespoły są gotowe na szybką interwencję, aby usunąć wszelkie usterki lub rozwiązać problemy techniczne: od prostej wymiany płytek, prac ślusarskich lub malarskich, po złożone naprawy systemów hydraulicznych, elektrycznych i grzewczych.

Oświetlenie

ILHO PL świadczymy usługi w zakresie serwisu i konserwacji systemów oświetleniowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Poza naprawami i konserwacją, ILHO PL oferuje doradztwo w zakresie wydajność i funkcjonalność elektrycznej, dostarczając nowoczesne, elastyczne i ekonomiczne rozwiązania dostosowane do wymagań Klienta.

Sieci elektryczne

ILHO PL świadczy kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych wysokiego i niskiego napięcia. Zarządzamy sieciami elektrycznymi, sieciami okablowania miedzianego, systemami telekomunikacyjnymi, systemami alarmów przeciwpożarowych, systemami telewizji przemysłowej CCTV i systemami IT.

HVAC

ILHO PL zapewnia kompleksowe usługi konserwacyjne, remontowe i doradcze w zakresie systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. ILHO PL oferuje doradztwo w kwestiach wydajności i funkcjonalności systemów, dostarczając ekonomiczne i spersonalizowane rozwiązania dostosowane do wymagań Klientów.

Systemy chłodnicze

ILHO PL zapewnia specjalistyczne wsparcie w zakresie przemysłowych i komercyjnych systemów chłodniczych. Nasze interwencje obejmują zarówno proste wymiany zaworów, sprężarek i skraplaczy, jak i bardziej złożone naprawy komór chłodniczych, chłodziarek i zamrażarek. Przeprowadzamy również regenerację regałów chłodniczych, chłodziarek, zamrażarek, zwiększając ich funkcjonalność i podnosząc estetykę.

Dezynfekcja i czyszczenie

ILHO PL oferuje usługi czyszczenia i dezynfekcji obszarów wewnętrznych i zewnętrznych, systemów klimatyzacyjnych, systemów chłodniczych i wyposażenia sklepowego (regały, półki, wózki, itd.)

Wyposażenie sklepowe

ILHO PL świadczy usługi konserwacji, naprawy oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie różnego rodzaju wyposażenia powierzchni handlowych, takiego jak półki, regały i kasy.